KOMPETENCJE

mgr Aleksandra Prasek - psycholog, dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny. 

Podstawową wiedzę na temat psychiki człowieka zdobywałam na Wydziale Psychologii UMCS w Lublinie, dokształcałam się m.in. na Wydziale Psychologii UW w Warszawie, z zakresu pedagogiki w Towarzystwie Wiedzy Powszechnej w Radomiu, ukończyłam również 2-letnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywam od 2010 roku i od tego też czasu stale prowadzę terapię osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Pracowałam w takich miejscach jak Świetlica Socjoterapeutyczna w „Towarzystwie Nowa Kuźnia” w Lublinie, Wojskowa Pracownia Psychologiczna w Radomiu, III Liceum Ogólnokształcące w Radomiu. Od 2011 roku pracuję w Szpitalu Psychiatrycznym w Radomiu jako psychoterapeuta.  Aktualnie jestem w trakcie zdobywania Certyfikatu Psychoterapeuty - dokumentu potwierdzającego moje kompetencje do prowadzenia rzetelnej psychoterapii na najwyższym poziomie. 

Jestem członkiem zawodowego stowarzyszenia psychologicznego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, a swoją pracę psychoterapeutyczną stale superwizuję - konsultuję ze specjalistami sposób i efekty mojej pracy terapeutycznej.